מטופלים ממליצים

מטופלים ממליצים על הפסיכולוגית נירית שגיא

נירית יקרה
התחלתי את דרכי אצלך כמו תינוק שמתחיל את חייו מההתחלה ולימדת אותי ללכת, לדבר, לבנות את עצמי נפשית מחדש, היית איתי ברגעים היפים, העצובים, שמחים, קשים מרגשים, וגם כועסים. אבל מעל לכל היית שם בלי לוותר עליי ואפילו לא לרגע, הראית לי שאפשר. את עם החום והעוצמה וזו הגדולה שלך, בזכותך זכיתי בהורים שלי ובמשפחתי מחדש
תודה
א.נ

נירית
הגעתי אלייך כאדם חרד מפחד וחסר ביטחון. והיום אנו מסיימים תהליך חשוב עבורי שאני יוצא ממנו אדם אחר. אדם חזק עם ביטחון עצמי מודעות עצמית ובעיקר שפע של אושר
תודה לך על הכל
אזכרך תמיד
א

נירית היקרה
רק רצינו להגיד לך תודה רבה! על ההקשבה, הנתינה והרוגע שהשרית בכל מהלך הטיפול. תודה על הכלים והכח להמשיך
מעריכים מאוד
משפחת ב

 

לנירית

הגעתי אלייך מבולבלת חסרת כיוון. התמיכה שלך ההקשבה התובנה חידדו לי את הדרך בה אני צועדת. את ליווית אותי בכל פנייה בסבלנות אין קץ. ועל כך תודתי.
שלך, י.ז

Dear nirit
I just wanted to thank you from the bottom of my heart for everything that you have done for me. In all the years I've seeked help I never really connected to anyone the way I have connected with you. You have helped me to heal, to grow and to learn through the most difficult time in my life. You created support system for me and cared beyond what you needed to. I will be forever grateful!
Thank you

L

נירית,

אני מבקש לומר לך ממעמקי ליבי תודה. תודה על הסבלנות, תודה על החיבה, תודה על הנחישות, תודה על זה שלא ויתרת, תודה על האכפתיות, תודה על זה שהיית שם בכל זמן ובכל שעה. תודה על היכולת לפצח אגוזים קשים כמוני. תודה שגרמת לי להשתמש ביכולת המופלאה שלנו כבני אדם להשתמש ברגשותינו. תודה על כך שאפשרת לי לבכות. תודה על חיוכים רבים שחזרו אלי ותודה על כך שעזרת לי לקום על רגלי ולהמשיך לחיות טוב.
א.

 

  • צור קשר

   לפרטים צרו קשר:
   נירית: 054-6350687
   כתובת: קרויס 12, רמת אביב
   או השאירו פרטים ואצור קשר

   שם:

   טלפון:

   מייל:

   • התמיכה שלך ההקשבה התובנה חידדו לי את הדרך בה אני צועדת. את ליווית אותי בכל פנייה בסבלנות אין קץ. ועל כך תודתי… י.ז.